دستگاه شیر سرد کن 3 تن، که از جنس استیل 316 ساخته شده است، یک مخزن بهداشتی برای نگهداری شیر می‌باشد. این دستگاه در مکان‌های مختلفی مانند گاوداری‌ها، دامپروری‌ها، دامداری‌ها و صنایع لبنی برای نگهداری شیر به مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه شیر سرد کن توانایی نگهداری شیر را برای مدت 4 روز دارد، بدون اینکه تغییری در کیفیت و ماهیت شیر ایجاد شود. همچنین، این دستگاه توسط سازمان بهداشت تایید شده است.

شرکت باتیس برودت به عنوان تولید کننده تخصصی شیر سرد کن 3 تن معرفی می‌گردد. برای دریافت مشاوره قبل از خرید این محصول می‌توانید با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

شیرسرد کن 3 تن -باتیس برودت

آشنایی با شیر سرد کن 3 تن

شیر سردکن 3 تن، یک دستگاه خاص برای خنک کردن و نگهداری شیر خام در محیط‌های مختلف مانند دامداری‌ها، فروشگاه‌های لبنیاتی و صنایع لبنی است. با استفاده از یک مخزن خاص، این دستگاه شیر را در دمای مناسب نگه می‌دارد تا فرآیند فساد شیر را کاهش دهد و امکان استفاده از آن در تولید محصولات لبنی را فراهم کند.

بدنه داخلی و بیرونی این دستگاه از جنس استیل 316 ساخته شده است که در برابر رطوبت مقاوم است و از نظر بهداشتی برای نگهداری شیر مناسب است. علاوه بر این، لوله‌های این دستگاه از جنس مس هستند. شیر سردکن‌ها در انواع مختلف با ظرفیت‌های متفاوت تولید می‌شوند. چند نمونه از رایج‌ترین انواع دستگاه شیر سرد کن عبارتند از:

شیر سردکن‌ 200 لیتری

شیر سردکن‌ 300 لیتری

شیر سردکن‌ 500 لیتری

هر مدل با توجه به نیازهای خاص خود می‌تواند ویژگی‌های متفاوتی داشته باشد.

خرید دستگاه شیر سرد کن 3 تن

برای خرید دستگاه شیر سرد کن 3 تن می‌توانید به سایت باتیس برودت مراجعه کنید در این سایت انواع مخازن با حجم های مختلفی وجود دارد که شما می‌توایند بر اساس نیاز خود اقدام به خرید و انتخاب کنید. با خرید از سایت باتیس شما ضمانت نامه برای اصالت و کیفیت کالا دریافت می‌کنید.

قیمت دستگاه شیر سرد کن 3 تن

قیمت شیرسرد کن 3 تن- باتیس برودت

با توجه به نوسانات نرخ ارز و تغییرات لحظه ای دلار قیمت دستگاه شیر سرد کن 3 تن هر لحظه دچار تغییر می‌شود. برای این که از آخرین قیمت دستگاه شیر سرد کن 3 تن آگاهی پیدا کنید می‌توانید به سایت باتیس برودت مراجعه کنید تا بتوانید دستگاه شیر سرد کن را با بهترین قیمت خریداری کنید.

شیر سرد کن لبنیاتی

شیر سردکن لبنیاتی یک دستگاه است که برای خنک کردن و نگهداری شیر خام در صنایع لبنی استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از یک مخزن خاص، شیر را در دمای مناسب نگه می‌دارد تا فرآیند فساد شیر را کند کند و امکان استفاده از آن در تولید محصولات لبنی را فراهم کند.

مشخصات شیر سرد کن 3 تن

شیر سرد کن 3 تن، یک مخزن است که برای خنک کردن شیر خام و جلوگیری از فساد آن و همچنین تولید محصولات لبنی متنوع استفاده می‌شود. بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است. این دستگاه در مدل های متنوعی با ابعاد و ویژگی های مختلف تولید می‌شود. برخی از مشخصات فنی شیر سرد کن تک مخزن 3000 لیتری عبارتند از:

– جنس بدنه: استیل 316

– عایق بندی: تزریق فوم پلی یورتان

– همزن گیربکسی: دارد

– برق: تک فاز

– کمپرسور: امبراکو برزیل

– حجم: 3000 لیتر

دستگاه شیر سرد کن 3 تن، که از جنس استیل 316 ساخته شده است، یک مخزن بهداشتی برای نگهداری شیر می‌باشد. این دستگاه در مکان‌های مختلفی مانند گاوداری‌ها، دامپروری‌ها، دامداری‌ها و صنایع لبنی برای نگهداری شیر به مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه شیر سرد کن توانایی نگهداری شیر را برای مدت 4 روز […]