شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری، ابزاری مهم در دامداری‌ها و صنایع لبنیاتی است که از انواع مختلف از جمله استوانه‌ای، مکعبی و.. و ویژگی‌های متنوعی برخوردار است که برای حفظ و خنک کردن شیر به کار می‌روند. مشخصات هر نوع از این دستگاه شیر سرد کن، از جنس بدنه تا سیستم سرمایشی، بر قیمت و عملکرد دستگاه تاثیرگذار است. این تجهیزات با توجه به نوع نیاز و شرایط مختلف انتخاب می‌شوند. برای انتخاب و مشاوره خرید دستگاه شیر سرد کن 300 لیتری با کارشناسان شرکت باتیس برودت ارتباط بگیرید.

شیرسرد کن 

شیر سرد کن، یک دستگاه حفظ و خنک کننده شیر در دامداری‌ها و صنایع لبنیاتی است که برای حفظ شیر و ارائه خنکای طولانی مدت استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها اغلب به عنوان شیرسردکن‌های صنعتی نیز شناخته می‌شوند و در دامداری‌ها با ظرفیت بزرگتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری 

شیرسرد کن باتیس

شرکت باتیس تلاش می‌کند تا با استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی‌های روز، شیرسردکن صنعتی را با کیفیت برتری به مشتریان ارائه دهد. محصولات این شرکت در مدل‌های تک مخزن و دو مخزن در دسترس هستند و قیمت شیر سرد کن 300 لیتری بر اساس سفارش مشتری و نیاز ایشان انجام می‌شود در ادامه عواملی که بر قیمت شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری تأثیرگذار هستند بررسی میشود.

 • ظرفیت شیر سرد کن: افزایش ظرفیت و گنجایش دستگاه معمولاً منجر به افزایش قیمت می‌شود.
 • سیستم سرمایشی: استفاده از موتورهای باکیفیت و قوی تر در سیستم سرمایشی می‌تواند باعث افزایش قیمت شیر سرد کن شود.
 • جنس بدنه: استفاده از جنس‌های باکیفیت و خاص برای بدنه، مانند استیل غیرمغناطیسی، ممکن است به افزایش قیمت منجر شود.
 • فصل فروش: در فصل‌هایی که استفاده از شیر سرد کن بیشتر است، ممکن است با افزایش تقاضا، قیمت این دستگاه‌ها نیز افزایش یابد.

خرید شیر سرد کن 300 لیتری 

شیرسرد کن باتیس

شیر سرد کن 300 لیتری، دستگاه خنک کننده شیر است که غالبا در مراکز نگهداری دام، فروشگاه‌های لبنی، دامپروری‌ها و.. کاربرد دارد. این شیر سرد کن، شیر خام دریافتی را به مدت 3 روز تازه و سالم نگهداری می‌کند.

از مواردی که هنگام خرید شیر سرد کن 300 لیتری باید به آن توجه شود، مدت زمان سرمایش دستگاه، نوع قطعات برودتی، نوع عایق کاری، نحوه جوشکاری، کیفیت متریال و مواد اولیه و.. می‌باشد.

شیر سرد کن‌های صنعتی

دستگاه شیر سرد کن صنعتی در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف به صورت استوانه‌ای، مکعبی و.. به مشتریان عرضه می‌گردد. شیر سرد کن صنعتی، دمای شیر خام را به سرعت پایین می‌آورد و پس از اینکه شیر وارد مخزن شد، شیر را به صورت مداوم هم می‌زند تا فاسد نشود.

شیر سردکن‌های صنعتی انواع مختلفی دارند که برحسب سفارش مشتری، حجم مخزن، نوع موتور و.. دارای قیمت متفاوتی می‌باشند.

تولید کننده شیر سرد کن 300 لیتری

شیرسرد کن باتیس

شرکت باتیس برودت، به عنوان تولید کننده شیر سرد کن 300 لیتری همواره تلاش نموده است تا کیفیت و ارائه خدمات بهتر را سرلوحه کار خود قرار دهد و محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه نماید.

به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید شیر سرد کن 300 لیتری با مشاوران و کارشناسان مجموعه باتیس در ارتباط باشید.

شیر سرد کن لبنیاتی

یکی از انواع دستگاه شیر سرد کن 300 لیتری، شیر سرد کن لبنیاتی است که در فروشگاه‌های لبنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس بدنه شیر سرد کن لبنیاتی از نوع استنلس استیل ضد زنگ است که سبب می‌شود تغییری در رنگ و مزه شیر ایجاد نشود. به واسطه چرخش مداوم، شیر خام در آن به صورت سالم و تازه نگهداری می‌شود. این دستگاه، معمولا به صورت ایستاده تولید می‌شود.

مشخصات شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری 

شیرسرد کن باتیس

دستگاه شیر سرد کن 300 لیتری دارای بدنه استیل استنلس ۳۰۴ با خصوصیات ضد زنگ و فرسایش، همچنین امکان شست‌وشوی آسان را فراهم می‌کند. شیرسردکن استوانه‌ای با موتور ۱/۴ اسب بخار، جنس استنلس استیل جلوگیری از کپک‌زدگی و همچنین مناسب برای مکان‌های محدود فضا مانند آبمیوه‌فروشی‌هاست. همچنین، شیرسرد کن مکعبی با ابعاد مناسب، بدنه استیل نگیر ۳۰۴، همزن با گیریبکس نیم اسب بخار، و عایق پلی‌یورتان برای حفظ خنکی و کارایی بیشتر ارائه می‌شود. شیرسردکن دو مخزن با ویژگی‌هایی از جمله عایق بندی با فوم پلی‌یورتان، جنس بدنه استیل ۳۰۴، پایه چرخ دار، کمپرسور ۳/۴ اسب بخار، و شیر تخلیه را دارا می باشد.

انواع شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری

انتخاب نوع مناسب شیرسردکن بستگی به نیازها، فضا، و کاربردهای مشخص شده مشتری دارد. دستگاه شیر سرد کن 300 لیتری دارای ۴ نوع میباشد که عبارتند از:

 1. شیرسردکن تک مخزن: دارای یک مخزن برای نگهداری مایعات می‌باشد.مناسب برای مواردی که نیاز به نگهداری یک نوع مایعات مثل شیر یا آب دارید.
 2. شیرسردکن دو مخزن یا دو قلو: دارای دو مخزن جداگانه برای نگهداری مایعات مختلف است.کاربرد زیادی در مواقعی دارد که نیاز به  نگهداری همزمان دو نوع مایعات مختلف مثل شیر و دوغ دارید.
 3. شیرسردکن استوانه‌ای: دستگاه شیر سرد کن 300 لیتری که به صورت استوانه‌ای طراحی شده و دارای یک یا دو مخزن می‌باشد و برای نگهداری مایعات مختلف مانند شیر و دوغ به صورت همزمان بسیار مناسب است.
 4. شیرسردکن مکعبی: به صورت مکعبی طراحی شده و دارای یک یا دو مخزن برای نگهداری مایعات است.گاهی اوقات به عنوان یک گزینه جذاب در طراحی و فضاهای معین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری 

شیرسرد کن باتیس

شیر سرد کن 300 لیتری دارای مزایای متعددی می باشند ازجمله:

 • مصرف انرژی کم و بهره‌وری بالا: از تکنولوژی مدیریت انرژی پیشرفته برخوردار است که منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی و افزایش بهره‌وری می‌شود.
 • حاوی فن خنک کننده برای افزایش کارایی: دارای فن خنک کننده برای حفظ دمای بهینه که باعث افزایش عملکرد می‌شود.
 • رعایت استانداردهای ISO 9001:2008 در تولید: تضمین کیفیت و اطمینان از رعایت استانداردهای بین‌المللی در هنگام تولید، که نشان از استاندارد بالا در ساختار و عملکرد دستگاه دارد.
 • بدنه و مخزنی باکیفیت از جنس استیل: از جنس استیل مقاوم و باکیفیت برای افزایش عمر مفید و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی ساخته شده است.
 • دارای شیر تخلیه کلاجی برای سهولت در استفاده: شیر تخلیه کلاجی جهت تسهیل در استفاده و خروج مایع از دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استفاده از دینام همزن برای عملکرد بهتر: دینام همزن با تکنولوژی بالا برای بهبود عملکرد و مخلوط کردن بهتر مواد استفاده می‌شود.
 • پایه‌های آهنی یا استیل بر اساس سفارش مشتری: امکان انتخاب پایه‌های آهنی یا استیل بر اساس سفارش مشتری برای سازگاری با شرایط محیطی خاص.
 • قابلیت شستشوی آسان: طراحی مناسب برای شستشوی آسان و بهداشتی دستگاه، که برای کاربر امکان تمیزکاری را فراهم می‌سازد.
 • تولید به صورت کاملاً بهداشتی و ارگانیک: رعایت استانداردهای بهداشتی و ارگانیک در فرآیند تولید جهت اطمینان از سلامت محصول فراهم است.
 • استفاده از جوشکاری آرگون برای ایمنی و کیفیت بالا در اتصالات: اتصالات با استفاده از جوش آرگون جهت ایمنی بیشتر و حفظ کیفیت در اتصالات دستگاه می‌باشد.

سخن پایانی

در نتیجه، شیرسرد کن ۳۰۰ لیتری با انواع مختلف و قابلیت‌های متفاوت، به دامداران و صاحبان صنایع لبنیاتی کمک می‌کنند تا شیر را به‌طور موثر حفظ و خنک نمایند. انتخاب مناسب بر اساس نیازها و شرایط از اهمیت ویژه برخوردار است.توصیه می شود برای آگاهی بیشتر از محصول و اطلاع دقیق تراز قیمت، با کارشناسان ما در شرکت باتیس تماس حاصل فرمایید.

شیر سرد کن ۳۰۰ لیتری، ابزاری مهم در دامداری‌ها و صنایع لبنیاتی است که از انواع مختلف از جمله استوانه‌ای، مکعبی و.. و ویژگی‌های متنوعی برخوردار است که برای حفظ و خنک کردن شیر به کار می‌روند. مشخصات هر نوع از این دستگاه شیر سرد کن، از جنس بدنه تا سیستم سرمایشی، بر قیمت و […]